تشک طبی

تشک طبی نوجوان

تشک های طبی اولیه فنر نداشتند و از جنس فوم ، یونولیت یا اسفنج فشرده ساخته می شدند . این نوع از تشکها معمولا سفت بودند و عمر کمتری نسبت به سایر تشکها داشتند زیرا به خاطر اینکه سفت و شکننده بودند پس از مدتی جای قوس های بدن روی آن به صورت فرورفتگی ذو برآمدگی خود نمایی می کرد . امروزه نوع جدیدتر این تشکها به نام تشک های طبی فنری وارد بازار شده که برای سلامت ستون فقرات در هنگام خواب بسیار مفید است. در این تشکها فنر یا به صورت اسکلت فلزی است یا فنرهای پاکتی و منفصل. این نوع تشکها برای تمامی افراد با هر جنسیت و در هر سن و سالی مناسب است. بعلاوه به علت به کار رفتن اسفنج در آنها، عمر باالیی دارند.

تشک طبی یک نفره بزرگسال

پیشنهاد ما به افرادی که قصد خرید تشک راحت نرم و با قیمت اقتصادی دارند این نوع از تشک است یعنی تشک طبی فنری که سلامتی حین خواب را تضمین میکنند . به طور خلاصه میتوان گفت تشک طبی سفت ترین نوع تشک است و تشک فنری نرم ترین و منعطف ترین آنها و تشک طبی فنری که بسیار پرفروش تر از دو نوع دیگر است از لحاظ نرمی چیزی بین این دو نوع محسوب میشود .

تشک طبی دو نفره بزرگسال

تشک های طبی فنری به دلیل طول عمر بیشتر و خواب راحت تری که برای افراد به ارمغان می آورد بین خریداران رواج بیشتری دارند . در این نوع از تشکها مدل تشک های دو نفره بیشترین محبوبیت را دارد . این مدل تشکها مانند تشک فنری هستند با این تفاوت که فنر ها ضخیم تر شده و لایه های اسفنج و ریباند بیشتر شده و جنس پارچه روی تشک تقویت میشود . البته با توجه به مدل تشک تنوع زیادی پیدا میکنند که قیمتهای متفاوتی نیز دارند.

Call Now Buttonتماس بگیرید