تشک فنری

تشک فنری نوزاد

نوزادان و کودکان حدودا به ۱۲ ساعت خواب روزانه احتیاج دارند . یک تشک مناسب و استاندارد غیر از آنکه میتواند در راحتی خواب و سلامت ستون فقرات کودک شما تأثیر زیادی داشته باشد، نقش مهمی نیز در حفظ امنیت و ایمنی کودک دارد. کودک شما باید بر روی تشکی عاری از مواد مصنوعی شیمیایی که برای سلامتی مضر هستند بخوابد چرا که برخی از مواد شیمیایی بر روی رشد مغزی و فیزیکی کودکان تاثیر سو دارد و یا باعث حساسیت های پوستی و آلرژی می شوند. با انتخاب بهترین تشک برای کودک خود سلامتی و رشد ایمن کودک خود را تضمین می کنید.

تشک فنری نوجوان

انتخاب تشک مناسب برای کودکان و نوجوانان نسبت به بزرگسالان از اهمیت بیشتری برخوردار است زیرا همه ما میدانیم که برای رشد جسمی و جلوگیری از ایجاد تنش های روحی، داشتن یک خواب خوب و به اندازه به چه میزان ضروری است . تشک های سایز نوجوان با توجه به سایز تخت معمول این گروه سنی در اندازه ای بزرگتر از تشک های نوزاد و کوچکتر از تخت های بزرگسالان عرضه می شود .راحتی و آسایش این گونه مانند بقیه تشک های فنری خوابی آرام و سالم را برای فرزند شما تضمین می کند.

تشک فنری یک نفره بزرگسال

تشک های یک نفره سایز بزرگسالان در سایزها و مدلهای مختلف با توجه به نیاز شما تهیه و عرضه می شود . راحتی آسایش کیفیت و دوام فصل مشترک همه مدل های موجود می باشد. در ساخت همه تشک ها از جدیدترین یافته های این حوزه و تکنولوژی بروز و مواد باکیفیت بالا استفاده شده تا از ایجاد دردهای مفصلی و آسیب به ستوان فقرات و گردن شما جلوگیری گردد و خوابی آرام و راحت را برای شما به ارمغان آورد . برای انتخاب تشک مناسب شما میتوانید قبل از خرید با واحد مشاوره تماس حاصل فرمایید

تشک فنری دو نفره بزرگسال

ابعاد تشک خوشخواب دو نفره یکی از عوامل مهم و موثر بر کیفیت خواب است که به ترجیحات شخصی افراد وابسته بوده و اگر درست انتخاب شود به سادگی می تواند نیازهای شخص را رفع کند. یکی از دلایلی که شما و همسرتان ممکن است نیاز به تشک بزرگتری داشته باشید این است که ممکن است تمایل به حرکت و تغییر حالت خواب در طول شب داشته باشید. عادات خواب شما نقش اساسی هنگام تصمیم گیری در مورد اندازه تشک دارد.

Call Now Buttonتماس بگیرید